spływy kajakowe po warcie, grabi, widawce
organizacja spływów kajakowych organizacja spływów, kurs kajakarstwa wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych, kajaki, spływy kajakowe spływy kajakowe po grabi, spływy kajakowe po warcie, spływy kajakowe  widawce kajakiem po warcie, kajajkiem po grabi, kajakiem po widawce szukasz spływów kajakowych, wypożyczalni kajaków, organizacji spływów kajakowych
NAJPOPULARNIEJSZE
Częstochowa- Rzeki W.
Rzeki W.- Szczepocice
Szczepocice - Stoczki
Stoczki - Działoszyn
Działoszyn - Przywóz
Przywóz - Osjaków
Osjaków - Burzenin
Burzenin - Sieradz
Sieradz - Warta
Warta - Skęczniew
Skęczniew - Uniejów
Widawka
Grabia

Widawka

Widawka jest rzeka przeznaczona dla osób z pewnym doświadczeniem. Spływ można zacząć od Szczercowa. Widawka płynie przez Wysoczyznę Bełchatowską i Kotlinę Szczercowską, Wzgórza Rembieszowskie, Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki. Widawka posiada wartki nurt z licznymi głęboczkami w piaszczystym podłożu, tworzy rozgałęzienia o wąskim nurcie często przegrodzone gałęziami drzew i krzewów. Do mostu w Rudzie rzeka dość uciążliwa potem łatwa i malownicza. Na tej rzece o nudzie i leniuchowaniu można zapomnieć, tutaj trzeba ostro się zabrać za wiosło. Brzegi sprzyjają rozbiciu namiotów i przerwaniu spływu dla nocnego odpoczynku. Rzeka ta zapewnia nam wiele atrakcji wiec jest idealna dla aktywnych i lubiących przygodę.

Długość trasy ok. 38 km
(Trasę którą przedstawiliśmy to tylko przykład. Należy pamiętać aby dostosować trasę do swoich możliwości i umiejętności. Klient może zaproponować swoją trasę.) 

 

 
Kajak Zone, ul. Wojska Polskiego 4, 98-260 Burzenin / kolo Sieradza, Telefon: 43 821 41 83, Magda: 785 635 250