spływy kajakowe po warcie, grabi, widawce
organizacja spływów kajakowych organizacja spływów, kurs kajakarstwa wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych, kajaki, spływy kajakowe spływy kajakowe po grabi, spływy kajakowe po warcie, spływy kajakowe  widawce kajakiem po warcie, kajajkiem po grabi, kajakiem po widawce szukasz spływów kajakowych, wypożyczalni kajaków, organizacji spływów kajakowych
NAJPOPULARNIEJSZE
Częstochowa- Rzeki W.
Rzeki W.- Szczepocice
Szczepocice - Stoczki
Stoczki - Działoszyn
Działoszyn - Przywóz
Przywóz - Osjaków
Osjaków - Burzenin
Burzenin - Sieradz
Sieradz - Warta
Warta - Skęczniew
Skęczniew - Uniejów
Widawka
Grabia

Warta- Skęczniew

Mijając miasto Warta zaczyna się Zbiornik Jeziorsko. Część którą wpływamy objęta jest ochroną. W Rezerwacie Jeziorsko proponujemy trzymać się lewej strony. Trzeba się tutaj nastawić na niemożność wysiadania z kajaku ze względu na płyniecie przez rezerwat ornitologiczny. Zbiornik Jeziorsko jest ostoją ptaków wodnych i wodno-błotnych. Gnieżdżą się tu ginące gatunki ptaków, często w bardzo dużych ilościach. Ptaki obierają miejsca lęgowe, odpoczywają, żerują w okresie przelotów, bądź przebywają tu cały rok. Można spotkać tu m.in. bociana czarnego, gęś gęgawę, mewę małą, mewę srebrzystą, mewę pospolita, bataliony i podróżniczka, kaczki, perkozy. W dalszej części zbiornika wysiadanie jest wskazane ze względu na wyprostowanie nóg na piaszczystych plażach i posiłek w lokalnych barach . Dla wyczerpanych długą drogą czeka nocleg w ośrodkach wypoczynkowych zlokalizowanych na brzegu jeziora. Jest to okazja do odpoczynku i kąpieli miejscach bezpiecznych i do tego celu przeznaczonych oraz wieczornego biesiadowania przy ognisku w blasku księżyca odbijającego się o lustro wody.

Długość trasy ok.19 km
(Trasę którą przedstawiliśmy to tylko przykład. Należy pamiętać aby dostosować trasę do swoich możliwości i umiejętności. Klient może zaproponować swoją trasę.)

 
Kajak Zone, ul. Wojska Polskiego 4, 98-260 Burzenin / kolo Sieradza, Telefon: 43 821 41 83, Magda: 785 635 250