spływy kajakowe po warcie, grabi, widawce
organizacja spływów kajakowych organizacja spływów, kurs kajakarstwa wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych, kajaki, spływy kajakowe spływy kajakowe po grabi, spływy kajakowe po warcie, spływy kajakowe  widawce kajakiem po warcie, kajajkiem po grabi, kajakiem po widawce szukasz spływów kajakowych, wypożyczalni kajaków, organizacji spływów kajakowych
NAJPOPULARNIEJSZE
Częstochowa- Rzeki W.
Rzeki W.- Szczepocice
Szczepocice - Stoczki
Stoczki - Działoszyn
Działoszyn - Przywóz
Przywóz - Osjaków
Osjaków - Burzenin
Burzenin - Sieradz
Sieradz - Warta
Warta - Skęczniew
Skęczniew - Uniejów
Widawka
Grabia

Osjaków- Burzenin

Odcinek jest ciekawy lecz bardziej spokojny. Napotykamy podczas spływu na progi po których zostały niewielkie ślady które nie sprawiają problemu i można je przepłynąć. Tej trasie towarzyszy zieleń i tereny objęte ochroną. Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki związany z urozmaiconą  rzeźbą terenu w dolinach rzek zwłaszcza z przełomowymi odcinkami. Meandrujące rzeki, liczne starorzecza, obszary wydmowe i torfowiska to kolejne cenne przyrodniczo i krajobrazowo obszary. Krajobraz  starorzecza i torfowisk przeplatają łąki, lasy, roślinność nadrzeczna.  Na terenie parku utworzono 4 rezerwaty przyrodnicze. Są miejsca na odpoczynek i nocleg wiec zawsze można przerwać spływ i cieszyć się przyrodą oraz rzecznym klimatem.

Długość trasy ok. 25 km
(Trasę którą przedstawiliśmy to tylko przykład. Należy pamiętać aby dostosować trasę do swoich możliwości i umiejętności. Klient może zaproponować swoją trasę.)

 

 
Kajak Zone, ul. Wojska Polskiego 4, 98-260 Burzenin / kolo Sieradza, Telefon: 43 821 41 83, Magda: 785 635 250