spływy kajakowe po warcie, grabi, widawce
organizacja spływów kajakowych organizacja spływów, kurs kajakarstwa wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych, kajaki, spływy kajakowe spływy kajakowe po grabi, spływy kajakowe po warcie, spływy kajakowe  widawce kajakiem po warcie, kajajkiem po grabi, kajakiem po widawce szukasz spływów kajakowych, wypożyczalni kajaków, organizacji spływów kajakowych
NAJPOPULARNIEJSZE
Częstochowa- Rzeki W.
Rzeki W.- Szczepocice
Szczepocice - Stoczki
Stoczki - Działoszyn
Działoszyn - Przywóz
Przywóz - Osjaków
Osjaków - Burzenin
Burzenin - Sieradz
Sieradz - Warta
Warta - Skęczniew
Skęczniew - Uniejów
Widawka
Grabia

Grabia

Jest prawym dopływem Widawki. Spływ można zacząć od Łasku. Grabia jest płytka bezpieczna w płynięciu , bardzo malownicza na wielu odcinkach o naturalnym przebiegu. Pomiędzy Łaskiem a Zielęcicami uciążliwa ze względu zarośnięte brzegi , koryto i liczne przeszkody. Latem występuje miejscami niski poziom wody wiec trzeba się liczyć z wychodzeniem w miejscach płycizn i przenosek. W trakcie spływu można podziwiać drewniane młyny . Trzeba zwrócić uwagę, w przypadku tej rzeki, na jej czystość co jest jej dużym atutem.

Długość trasy ok. 32 km
(Trasę którą przedstawiliśmy to tylko przykład. Należy pamiętać aby dostosować trasę do swoich możliwości i umiejętności. Klient może zaproponować swoją trasę.)

 

 

 

 
Kajak Zone, ul. Wojska Polskiego 4, 98-260 Burzenin / kolo Sieradza, Telefon: 43 821 41 83, Magda: 785 635 250