spływy kajakowe po warcie, grabi, widawce
organizacja spływów kajakowych organizacja spływów, kurs kajakarstwa wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych, kajaki, spływy kajakowe spływy kajakowe po grabi, spływy kajakowe po warcie, spływy kajakowe  widawce kajakiem po warcie, kajajkiem po grabi, kajakiem po widawce szukasz spływów kajakowych, wypożyczalni kajaków, organizacji spływów kajakowych
NAJPOPULARNIEJSZE
Częstochowa- Rzeki W.
Rzeki W.- Szczepocice
Szczepocice - Stoczki
Stoczki - Działoszyn
Działoszyn - Przywóz
Przywóz - Osjaków
Osjaków - Burzenin
Burzenin - Sieradz
Sieradz - Warta
Warta - Skęczniew
Skęczniew - Uniejów
Widawka
Grabia

Działoszyn- Przywóz

Jest to odcinek trasy wzdłuż którego ciągnie się Załęczański Park Krajobrazowy. Rzeka przepływa przez park wielkim łukiem z licznymi zakolami oraz  bogactwami zjawisk krasowych  ( jaskinie, leje i studnie). Można zaobserwować wiele chronionych gatunków roślinnych oraz ptactwa. Płynąc Wartą  przecinamy Jurę Wieluńską. W okolicy rzeki występują  szlaki : Szlak Rezerwatów Przyrody, Kurhanów Książęcych oraz Szlak Przełomu Warty. Godne uwagi są malownicze wyspy w korycie.  W  Bobrownikach możemy przerwać na chwile spływ i wejść szlakiem na Góre Zelce. Co jakiś czas natrafić możemy na pozostałości młynów wodnych oraz na ostre zakręty o szybkim i głębokim nurcie ale są do przepłynięcia. Dla kajakarzy mniej wprawionych którzy chcą nacieszyć się rzeczna atmosfera i odpocząć czekają miejsca na odpoczynek np. w Bobrownikach przy sklepie czy koło ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych blisko rzeki.

Długość trasy ok. 28 km
(Trasę którą przedstawiliśmy to tylko przykład. Należy pamiętać aby dostosować trasę do swoich możliwości i umiejętności. Klient może zaproponować swoją trasę.)

 
Kajak Zone, ul. Wojska Polskiego 4, 98-260 Burzenin / kolo Sieradza, Telefon: 43 821 41 83, Magda: 785 635 250