spływy kajakowe po warcie, grabi, widawce
organizacja spływów kajakowych organizacja spływów, kurs kajakarstwa wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych, kajaki, spływy kajakowe spływy kajakowe po grabi, spływy kajakowe po warcie, spływy kajakowe  widawce kajakiem po warcie, kajajkiem po grabi, kajakiem po widawce szukasz spływów kajakowych, wypożyczalni kajaków, organizacji spływów kajakowych
NAJPOPULARNIEJSZE
Częstochowa- Rzeki W.
Rzeki W.- Szczepocice
Szczepocice - Stoczki
Stoczki - Działoszyn
Działoszyn - Przywóz
Przywóz - Osjaków
Osjaków - Burzenin
Burzenin - Sieradz
Sieradz - Warta
Warta - Skęczniew
Skęczniew - Uniejów
Widawka
Grabia

Częstochowa - Rzeki Wielkie

Jest to bardzo ciekawy odcinek na którym nie będzie czasu na nudę. Dużo się dzieje gdyż spotykamy wiele progów, które trzeba pokonać ale drogą lądową, czynne młyny oraz przeszkody pod wodą. Płynąc mijamy wiele miejscowości z ciekawymi zabytkami, które warto odwiedzić oraz wiele punktów widokowych. Wzdłuż rzeki ciągnie się szlak Jury Wieluńskiej oraz Szlak Orlich Gniazd. W czasie spływu przepływamy przez Park Krajobrazowy Orlich Gniazd. Szlak kajakowy jest dobrze zagospodarowany. Zaopatrzony jest w miejsca do wodowania kajaków, specjalne miejsca do odpoczynku oraz przygotowane jest zaplecze noclegowe dla pływających turystów.

Długość trasy ok. 29 km
(Trasę którą przedstawiliśmy to tylko przykład. Należy pamiętać aby dostosować trasę do swoich możliwości i umiejętności. Klient może zaproponować swoją trasę.)

 

 

Kajak Zone, ul. Wojska Polskiego 4, 98-260 Burzenin / kolo Sieradza, Telefon: 43 821 41 83, Magda: 785 635 250