spływy kajakowe po warcie, grabi, widawce
organizacja spływów kajakowych organizacja spływów, kurs kajakarstwa wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych, kajaki, spływy kajakowe spływy kajakowe po grabi, spływy kajakowe po warcie, spływy kajakowe  widawce kajakiem po warcie, kajajkiem po grabi, kajakiem po widawce szukasz spływów kajakowych, wypożyczalni kajaków, organizacji spływów kajakowych
NAJPOPULARNIEJSZE
Częstochowa- Rzeki W.
Rzeki W.- Szczepocice
Szczepocice - Stoczki
Stoczki - Działoszyn
Działoszyn - Przywóz
Przywóz - Osjaków
Osjaków - Burzenin
Burzenin - Sieradz
Sieradz - Warta
Warta - Skęczniew
Skęczniew - Uniejów
Widawka
Grabia

Burzenin- Sieradz

Odcinek łatwy i przyjemny bez większych niespodzianek. Napotykamy jedynie jeden zniszczony próg ( bez potrzeby wysiadania ) i rozgałęzienia. Ten odcinek jest rzeka uregulowaną i obwarowaną wałami przeciwpowodziowymi. W Strońsku jest obiekt godny zwiedzenia. To późnoromański kościół św. Urszuli z I poł. XIII w. Z prawej mija się dopływ Widawki, którą również odbywają się spływy kajakiem. Wzdłuż rzeki ciągnie się Szlak Międzyrzecza Warty i Widawki. Dopływając do Sieradza warto zwiedzić skansen etnograficzny a w okolicy mostu drogowego jest idealne miejsce do odpoczynku na piaszczystej plaży oraz do wodowania kajaków.

Długo¶ć trasy ok. 25 km
(Trasę któr± przedstawili¶my to tylko przykład. Należy pamiętać aby dostosować trasę do swoich możliwo¶ci i umiejętno¶ci. Klient może zaproponować swoj± trasę.)

 

 

 
Kajak Zone, ul. Wojska Polskiego 4, 98-260 Burzenin / kolo Sieradza, Telefon: 43 821 41 83, Magda: 785 635 250